29.9.2020
Nezařazené

Potisk triček


Naše firma, nabízející potisk triček, není pověstná nejen skvělým přístupem k zákazníkům, ale zejména kvalitním sortimentem, který se nachází v naší nabídce. Na textil, především značek Fruit of the Loom, Sols a Roly, celkem více jak z deseti značek, jsme schopni z výběru čtyř technologií tisku, natisknout nápisy, loga, texty, obrázky i fotografie. To vše v černobílém nebo barevném provedení. Vše záleží na vašem výběru.

Máte zájem pro sadu triček pro celou třídu studentů? Jste na správné adrese. Školní tričko s výčtem spolužáků na zadní straně trička a originálním obrázkem na přední se stane vzpomínkou na celý život, protože náš potisk triček vydrží dlouhá léta, aniž by se natisknutá část jakkoliv oloupala.

S námi do světa

Rádi kreslíte, avšak vaše výtvory končí na dně šuplíku? Už nevíte, kde nakupovat originální trička? Spojte vaši kreativitu s naší nabídkou. Potisk triček je pro vás to pravé. Dejte svým obrazům a nápadům život, ukažte světu své nadání a zároveň buďte cool. Stačí navštívit naše webové stránky.